• Telefon

    phone

    +371 67377847

  • E-post

    mail

    info@autogaz.ee

Autogaasist

Turvalisus

Peamine gaasikütusel töötava auto kasutamisega seotud hirm on gaasiballoon pakiruumis. Meie paigaldatavate terasballoonide (auto bensiinipaak on valmistatud plastikust) seinte paksus on 3-4 mm ning nende täituvus (kontrollitakse spetsiaalse klapi abil) on 80-85% kogumahust – garantii, et Teie auto kasutamine on ohutu.

Mootori pikk eluiga

Peamine trump vastuseks süüdistusele, et gaas „ummistab süsteemi“, on fakt, et võrreldes isegi kõrgoktaanse bensiiniga (95 või 98), moodustab ka keskmist kvaliteeti gaasi oktaaniarv 105 ühikut. Tulemus – vähem põlemissaadusi, mis ei vedelda õli ega reosta seda.

Süsteemi "kuivus"

"Klapid põlevad läbi" – väide, mis on võimeline täielikult mõjutama autogaasiseadme paigaldamise otsust. Meie paigaldatavad kaasaegsed süsteemid on komplekteeritud spetsiaalse anumaga õli jaoks, mis on ettenähtud klappide jahutamiseks ja õlitamiseks, mis hoiab ära säästlikuma kokkupanekuga (materjalidega) mootorite läbipõlemist.

Võtab palju ruumi

Millal viimati, linnas olles, Te tõstsite välja oma tagavararatta pakiruumist? Kaasaegsed autogaasiseadmed pakuvad võimalust „ümara“ ballooni paigaldamist peaaegu igasuguse diameetriga tagavararatta asemele.

Mitte väikeste mahtude jaoks

Autogaasiseadmeid paigaldatakse mitte vaid 3, 4, 5-liitristele mootoritele. Olenevalt läbisõitudest, millele Teie auto on allutatud, ning rahakoti suurusest on mõistlik arvutada autogaasiseadmestiku ära tasumise kiirus ning siis Te näete, et isegi väikeauto on võimeline säästma rahalisis ressursse, töötades alternatiivsel kütusel.

Autogaas
Autogaas
Autogaas